NK Mura skozi čas je neuradna spletna stran Mure, kjer se sliši glas navijačev in gleda s tribune.

Mura razbila mariborsko Slavijo

V 2. krogu prvenstva je v Murski Soboti gostovala Slavija iz Maribora. Tekmo je suvereno, s kar 7:1 dobila Mura. Že ob polčasu je bilo 4:0 za Muro.

V moštvu Mure so se izkazali Vladimir Kukanja, Jože Bosina in Zdenko Šonaja. Kukanja, ki je na tej tekmi igral na mestu srednjega napadalca je dosegel štiri zadetke. Slavija je svoj edini zadetek dosegla iz enajstmetrovke. Pri Muri je bil izključen branilec Josip Videnšek.

Po 2. krogu je lestvica sledeča:

1. Rapid       2  2 0 0  10:5  4
2. Čakovečki   1  1 0 0   3:1  2
3. Mura        2  1 0 1   8:4  2
4. Železničar  0  0 0 0   0:0  0
5. Maribor     1  0 0 1   2:3  0
6. Slavija     2  0 0 2   4:14 0 

IZ MEDIJEV

Soustvarjajte NK Mura skozi čas

Imate fotografijo s tekme, Murinega dogodka, Murine zgodovine ...? Pošljite nam jo na [email protected]. Objavili jo bomo v skladu z uredniško politiko, ki je zapisana v Politiki zasebnosti.

Podprite nas

Če vam je naše delo všeč in bi nas radi pri tem podprli lahko to storite v klikom na spodnji gumb. Sredstva bodo v celoti namenjena za doseganje ciljev društva NK Mura skozi čas. Hvala. Več o donacijah. | Več o projektu NK Mura skozi čas.

Komentarji (0)