| Simon Horvat | |
| 4. maj 1949 |
Nogometaši Sobote so v Dolnji Lendavi odigrali povratno prijateljsko tekmo proti Nafti in doživeli pravo malo katastrofo. Sobočani, ki so nastopili v mešani zasedbi so izgubili z 8:0. V prvem polčasu se je Sobota še nekako upirala domačinom, v drugem delu pa je močno popustila.
Sobočane že čez tri dni čaka pomembna prvenstvena tekma v Mariboru proti Braniku.
Imate fotografijo s tekme, Murinega dogodka, Murine zgodovine ...? Pošljite nam jo na [email protected]. Objavili jo bomo v skladu z uredniško politiko, ki je zapisana v Politiki zasebnosti.
Če vam je naše delo všeč in bi nas radi pri tem podprli lahko to storite v klikom na spodnji gumb. Sredstva bodo v celoti namenjena za doseganje ciljev društva NK Mura skozi čas. Hvala. Več o donacijah. | Več o projektu NK Mura skozi čas.